Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
seanlb1
Cinema Addict - 1057 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Hamilton, Ohio, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
88 Stepmom (1998) - Mar 20, 2011
80 Analyze That (2002) - Mar 20, 2011
50 Lions for Lambs (2007) - Mar 20, 2011
83 Mr. Brooks (2007) - Mar 20, 2011
89 Sideways (2004) - Mar 20, 2011
95 Orange County (2002) - Mar 20, 2011
82 Cashback (2006) - Mar 20, 2011
81 Kazaam (1996) - Mar 20, 2011
86 The Runaways (2010) - Mar 20, 2011
42 John Tucker Must Die (2006) - Mar 20, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with seanlb1. Why not go rank more films, then come back and check it out again?

seanlb1's Favorite...