![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
seapuncher | |
![]() |
Movie Buff - 142 Films Ranked
Member Since: Apr 6, 2011
Location: Canada
|

| 95 | Balance (1989) - Feb 26, 2012 |
| 82 | Pineapple Express (2008) - Feb 26, 2012 |
| 84 | Moneyball (2011) - Feb 26, 2012 |
| 41 | Elephant (2003) - Feb 26, 2012 |
| 97 | Alien (1979) - Feb 12, 2012 |
| 89 | Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Feb 12, 2012 |
| 96 | V for Vendetta (2006) - Feb 12, 2012 |
| 55 | Bad Teacher (2011) - Oct 26, 2011 |
| 92 | Big Fish (2003) - Apr 29, 2011 |
| 97 | Waking Life (2001) - Apr 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |