![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
searchergirl | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
|

| 85 | Almost Famous (2000) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Willow (1988) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Lost in Translation (2003) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Independence Day (1996) - Aug 18, 2009 |
| 76 | Dogma (1999) - Aug 18, 2009 |
| 85 | X2: X-Men United (2003) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Aug 18, 2009 |
| 80 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 18, 2009 |
| 70 | The Count of Monte Cristo (2002) - Aug 18, 2009 |
| 70 | The Doors (1991) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |