![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sebastianfff | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Nov 10, 2010
Location: USA
|

| 100 | (500) Days of Summer (2009) - Nov 13, 2010 |
| 100 | Devil's Advocate (1997) - Nov 11, 2010 |
| 100 | The Godfather (1972) - Nov 11, 2010 |
| 100 | American Gangster (2007) - Nov 11, 2010 |
| 100 | Casino (1995) - Nov 11, 2010 |
| 100 | Before Sunset (2004) - Nov 10, 2010 |
| 100 | Up in the Air (2009) - Nov 10, 2010 |
| 100 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Nov 10, 2010 |
| 90 | Garden State (2004) - Nov 10, 2010 |
| 90 | Four Rooms (1995) - Nov 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |