![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sebiproxx321 | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2009
Location: South Korea
|

| 1 | Citizen Kane (1941) - Jan 06, 2010 |
| 84 | Good Will Hunting (1997) - Jul 23, 2009 |
| 76 | Rush Hour 3 (2007) - Jul 23, 2009 |
| 84 | Black Hawk Down (2001) - Jul 23, 2009 |
| 85 | Coach Carter (2005) - Jul 23, 2009 |
| 82 | American Gangster (2007) - Jul 23, 2009 |
| 72 | Air Force One (1997) - Jul 23, 2009 |
| 86 | Saving Private Ryan (1998) - Jul 23, 2009 |
| 83 | No Country for Old Men (2007) - Jul 23, 2009 |
| 6 | Dragon Wars: D-War (2007) - Jul 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |