![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sebpulp | |
![]() |
Movie Buff - 120 Films Ranked
Member Since: Mar 26, 2006
Location: Belgium
|

| 90 | Trainspotting (1996) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Apocalypse Now (1979) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Godfather (1972) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Natural Born Killers (1994) - Aug 13, 2007 |
| 93 | City of God (2003) - Aug 13, 2007 |
| 97 | The Elephant Man (1980) - Aug 13, 2007 |
| 94 | Mulholland Drive (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Reservoir Dogs (1992) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Deer Hunter (1978) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Fargo (1996) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |