![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
seccad | |
![]() |
Film Freak - 603 Films Ranked
Member Since: Dec 31, 2008
Location: ankara, Turkey
|

| 65 | X2: X-Men United (2003) - May 03, 2009 |
| 70 | Baader Meinhof Komplex, Der (2008) - May 03, 2009 |
| 70 | Misery (1990) - May 03, 2009 |
| 90 | RocknRolla (2008) - Mar 27, 2009 |
| 70 | Frozen River (2008) - Mar 27, 2009 |
| 65 | Watchmen (2009) - Mar 27, 2009 |
| 90 | Gran Torino (2008) - Mar 27, 2009 |
| 75 | Milk (2008) - Mar 16, 2009 |
| 100 | Slumdog Millionaire (2008) - Feb 27, 2009 |
| 50 | The Wrestler (2008) - Feb 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |