![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sedllak | |
![]() |
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: Czech Republic
|

| 90 | City Island (2009) - Jan 26, 2011 |
| 80 | The Man Who Wasn't There (2001) - Aug 25, 2010 |
| 90 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Aug 25, 2010 |
| 85 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 50 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Brazil (1985) - Aug 13, 2007 |
| 95 | A Clockwork Orange (1971) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |