sefus12

sefus12
Movie Buff - 270 Film Ratings
Member Since: 19 Dec 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 50% Any Given Sunday (1999) - Rated 01 Jul 2007
35 1% Book of Shadows: Blair Witch 2 (2000) - Rated 01 Jul 2007
81 68% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 01 Jul 2007
80 59% Alien 3 (1992) - Rated 01 Jul 2007
84 82% Tin Cup (1996) - Rated 01 Jul 2007
86 89% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 01 Jul 2007
20 0% Freddy Got Fingered (2001) - Rated 01 Jul 2007
83 79% The Sandlot (1993) - Rated 01 Jul 2007
81 68% Major League (1989) - Rated 01 Jul 2007
86 89% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 01 Jul 2007