selcukoren

selcukoren
Movie Buff - 302 Film Ratings
Member Since: 01 Sep 2013
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 87% Duvar (1983) - Rated 01 Sep 2013
80 79% Chicken Run (2000) - Rated 01 Sep 2013
80 79% The Social Network (2010) - Rated 01 Sep 2013
60 32% Gemide (1998) - Rated 01 Sep 2013
10 3% Resident Evil: Extinction (2007) - Rated 01 Sep 2013
90 94% The Godfather: Part II (1974) - Rated 01 Sep 2013
75 68% Cloverfield (2008) - Rated 01 Sep 2013
20 7% Life of Pi (2012) - Rated 01 Sep 2013
70 55% Juno (2007) - Rated 01 Sep 2013
80 79% Requiem for a Dream (2000) - Rated 01 Sep 2013