seldon148

seldon148
Movie Buff - 331 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 60% My Best Friend's Wedding (1997) - Rated 23 Mar 2008
86 79% Planet of the Apes (1968) - Rated 23 Mar 2008
70 16% Jack (1996) - Rated 23 Mar 2008
50 2% Underworld: Evolution (2006) - Rated 23 Mar 2008
50 2% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Rated 23 Mar 2008
78 35% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 23 Mar 2008
81 60% 8MM (1999) - Rated 23 Mar 2008
85 71% Corpse Bride (2005) - Rated 23 Mar 2008
85 71% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 23 Mar 2008
88 83% Almost Famous (2000) - Rated 23 Mar 2008