![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
selfless | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Jul 10, 2010
Location: istanbul, Turkey
|

| 100 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Jul 12, 2010 |
| 100 | Slumdog Millionaire (2008) - Jul 12, 2010 |
| 80 | The Fifth Element (1997) - Jul 12, 2010 |
| 90 | Shrek (2001) - Jul 12, 2010 |
| 70 | The Pelican Brief (1993) - Jul 12, 2010 |
| 80 | A Clockwork Orange (1971) - Jul 12, 2010 |
| 70 | Shakespeare in Love (1998) - Jul 12, 2010 |
| 80 | Blade Runner (1982) - Jul 12, 2010 |
| 70 | Big Daddy (1999) - Jul 12, 2010 |
| 60 | Gangs of New York (2002) - Jul 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |