![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
selfmademan | |
![]() |
Movie Buff - 393 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2006
Location: New Zealand
|
|
Message Sent!
| |

| 93 | The Soloist (2009) - Jan 24, 2010 |
| 85 | The Notebook (2004) - Jan 24, 2010 |
| 85 | The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert (1994) - Jan 24, 2010 |
| 70 | Twilight (2008) - Nov 26, 2009 |
| 92 | The Boy in the Striped Pyjamas (2008) - Nov 26, 2009 |
| 80 | Yes Man (2008) - Nov 26, 2009 |
| 65 | The Air I Breathe (2007) - Mar 07, 2009 |
| 90 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Mar 05, 2009 |
| 75 | Killing Words (2003) - Nov 14, 2008 |
| 80 | A Clockwork Orange (1971) - Nov 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |