seliades

seliades
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 53% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 19 Aug 2007
80 53% Happy Feet (2006) - Rated 19 Aug 2007
85 71% X-Men (2000) - Rated 19 Aug 2007
75 36% Lord of War (2005) - Rated 19 Aug 2007
80 53% Ocean's Eleven (2001) - Rated 19 Aug 2007
90 89% The Bourne Identity (2002) - Rated 19 Aug 2007
80 53% Unleashed (2005) - Rated 19 Aug 2007
90 89% Gladiator (2000) - Rated 19 Aug 2007
75 36% The Ring (2002) - Rated 19 Aug 2007
75 36% Big Daddy (1999) - Rated 19 Aug 2007