selimaydogdu

selimaydogdu
Movie Buff - 127 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2013
Location: Istanbul, Istanbuk, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69 47% Blade Runner (1982) - Rated 07 Nov 2013
64 17% King Kong (2005) - Rated 07 Nov 2013
69 47% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 07 Nov 2013
79 87% Django Unchained (2012) - Rated 07 Nov 2013
70 62% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 07 Nov 2013
70 62% Underworld: Evolution (2006) - Rated 07 Nov 2013
92 98% Inception (2010) - Rated 07 Nov 2013
74 77% The Terminator (1984) - Rated 07 Nov 2013
62 12% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 07 Nov 2013
62 12% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 07 Nov 2013