Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
selimpasha
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Jul 28, 2010
Location: Turkey
Recent Rankings
85 Gran Torino (2008) - Jul 28, 2010
78 Lethal Weapon 3 (1992) - Jul 28, 2010
69 Sudden Death (1995) - Jul 28, 2010
81 Ghost (1990) - Jul 28, 2010
79 The Legend of Zorro (2005) - Jul 28, 2010
76 Seven Years in Tibet (1997) - Jul 28, 2010
79 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jul 28, 2010
77 The Perfect Storm (2000) - Jul 28, 2010
96 The Name of the Rose (1986) - Jul 28, 2010
79 10,000 B.C. (2008) - Jul 28, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with selimpasha. Why not go rank more films, then come back and check it out again?