![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
selliott | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 35 | Crocodile Dundee II (1988) - Aug 19, 2009 |
| 90 | The Silence of the Lambs (1991) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Shark Tale (2004) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Meet the Parents (2000) - Aug 19, 2009 |
| 65 | Rocky (1976) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Snatch (2000) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Bruce Almighty (2003) - Aug 19, 2009 |
| 85 | MASH (1970) - Aug 19, 2009 |
| 30 | Scary Movie 3 (2003) - Aug 19, 2009 |
| 50 | Sideways (2004) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |