![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sellis | |
![]() |
Cinema Addict - 1518 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 63 | Christmas Vacation (1989) - Jan 27, 2012 |
| 77 | The Artist (2011) - Jan 25, 2012 |
| 93 | High Hopes (1988) - Jan 17, 2012 |
| 59 | Philadelphia (1993) - Jan 16, 2012 |
| 80 | MASH (1970) - Jan 16, 2012 |
| 21 | The Mummy Returns (2001) - Jan 04, 2012 |
| 89 | In a Lonely Place (1950) - Jan 03, 2012 |
| 78 | Shotgun Stories (2008) - Jan 02, 2012 |
| 41 | Apollo 18 (2011) - Jan 02, 2012 |
| 87 | Trouble in Paradise (1932) - Jan 01, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |