Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
selton
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: May 15, 2011
Location: UK
Recent Rankings
55 Gladiator (2000) - May 15, 2011
55 Boogie Nights (1997) - May 15, 2011
70 For Your Consideration (2006) - May 15, 2011
65 Goodfellas (1990) - May 15, 2011
45 The Producers (1968) - May 15, 2011
65 The Shining (1980) - May 15, 2011
55 12 Monkeys (1995) - May 15, 2011
65 The Mummy Returns (2001) - May 15, 2011
55 Jackie Brown (1997) - May 15, 2011
55 Clerks (1994) - May 15, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with selton. Why not go rank more films, then come back and check it out again?