![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
semaj | |
![]() |
Flick Fan - 95 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2010
Location: USA
|

| 87 | Somewhere (2010) - Mar 27, 2011 |
| 84 | Marie Antoinette (2006) - Mar 27, 2011 |
| 90 | The Virgin Suicides (1999) - Mar 27, 2011 |
| 80 | Antichrist (2009) - Mar 27, 2011 |
| 84 | Videodrome (1983) - Mar 27, 2011 |
| 84 | Dogville (2003) - Mar 27, 2011 |
| 86 | Stranger Than Paradise (1984) - Mar 27, 2011 |
| 85 | Ghost World (2001) - Mar 27, 2011 |
| 80 | Enter the Void (2010) - Mar 23, 2011 |
| 80 | A Bittersweet Life (2005) - Mar 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |