![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
semaozmen | |
![]() |
Movie Buff - 240 Films Ranked
Member Since: Nov 24, 2010
Location: Beylikdüzü, Istanbul, Turkey
|

| 89 | Shakespeare in Love (1998) - Dec 16, 2010 |
| 88 | Transformers (2007) - Dec 16, 2010 |
| 82 | Mortal Kombat (1995) - Dec 16, 2010 |
| 78 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Dec 16, 2010 |
| 72 | The Flintstones (1994) - Dec 16, 2010 |
| 88 | The Hangover (2009) - Dec 16, 2010 |
| 78 | Hollow Man (2000) - Dec 16, 2010 |
| 93 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Dec 16, 2010 |
| 82 | Asterix and Obelix vs. Caesar (1999) - Dec 16, 2010 |
| 71 | Drag Me to Hell (2009) - Dec 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |