![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
semay | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2010
Location: Turkey
|

| 95 | Carlito's Way (1993) - Jun 14, 2010 |
| 80 | The Incredibles (2004) - Jun 14, 2010 |
| 95 | Beetlejuice (1988) - Jun 10, 2010 |
| 85 | Mystic River (2003) - Jun 10, 2010 |
| 40 | Iron Man (2008) - Jun 10, 2010 |
| 90 | Full Metal Jacket (1987) - Jun 10, 2010 |
| 70 | Hellboy (2004) - Jun 10, 2010 |
| 85 | From Hell (2001) - Jun 10, 2010 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Jun 10, 2010 |
| 80 | Gremlins (1984) - Jun 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |