![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
semery | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2012
Location: Bristol, Avon, UK
|

| 80 | The Big Lebowski (1998) - Feb 18, 2012 |
| 70 | The Kids Are All Right (2010) - Feb 18, 2012 |
| 70 | The Ring (2002) - Feb 18, 2012 |
| 75 | The Ice Storm (1997) - Feb 18, 2012 |
| 60 | Troll Hunter (2010) - Feb 18, 2012 |
| 65 | Annie Hall (1977) - Feb 18, 2012 |
| 65 | Deconstructing Harry (1997) - Feb 18, 2012 |
| 70 | You Will Meet a Tall Dark Stranger (2010) - Feb 18, 2012 |
| 75 | The Fighter (2010) - Jan 06, 2012 |
| 55 | Enduring Love (2004) - Jan 06, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |