Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
semiho
Movie Buff - 382 Films Ranked
Member Since: Feb 15, 2012
Recent Rankings
80 Brick (2005) - Feb 15, 2012
40 One Hour Photo (2002) - Feb 15, 2012
50 Kiss of the Dragon (2001) - Feb 15, 2012
90 Memento (2001) - Feb 15, 2012
75 Thelma & Louise (1991) - Feb 15, 2012
75 Lethal Weapon 2 (1989) - Feb 15, 2012
60 Full Metal Jacket (1987) - Feb 15, 2012
70 In the Line of Fire (1993) - Feb 15, 2012
66 Galaxy Quest (1999) - Feb 15, 2012
90 Tucker & Dale vs Evil (2010) - Feb 15, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with semiho. Why not go rank more films, then come back and check it out again?