![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
senecakw | |
![]() |
Movie Buff - 184 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: USA
|

| 70 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Jul 19, 2009 |
| 65 | About Schmidt (2002) - Jul 19, 2009 |
| 75 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jul 19, 2009 |
| 70 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Jul 19, 2009 |
| 75 | Chocolat (2000) - Jul 19, 2009 |
| 65 | The Transporter (2002) - Jul 19, 2009 |
| 65 | 10,000 B.C. (2008) - Jul 19, 2009 |
| 90 | The Thing (1982) - Jul 19, 2009 |
| 85 | The Exorcist (1973) - Jul 19, 2009 |
| 55 | Mars Attacks! (1996) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |