![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
senjuro | |
![]() |
Movie Buff - 188 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2010
|

| 25 | The Last Airbender (2010) - Nov 12, 2010 |
| 20 | Red (2010) - Nov 12, 2010 |
| 15 | Paranormal Activity (2009) - Nov 12, 2010 |
| 82 | The Social Network (2010) - Nov 12, 2010 |
| 50 | The Expendables (2010) - Aug 29, 2010 |
| 67 | The Karate Kid (2010) - Aug 23, 2010 |
| 54 | Splice (2010) - Aug 10, 2010 |
| 93 | Inception (2010) - Jul 24, 2010 |
| 80 | Batman: Under the Red Hood (2010) - Jul 24, 2010 |
| 30 | Dante's Inferno (2010) - Jul 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |