![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sennur | |
![]() |
Movie Buff - 351 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2011
|

| 85 | The King's Speech (2010) - Feb 05, 2012 |
| 40 | Black Snake Moan (2007) - Feb 05, 2012 |
| 80 | The Zodiac (2005) - Feb 05, 2012 |
| 80 | The Abyss (1989) - Feb 05, 2012 |
| 80 | Open Your Eyes (1997) - Feb 05, 2012 |
| 65 | The Longest Yard (2005) - Feb 05, 2012 |
| 65 | An American Werewolf in London (1981) - Feb 05, 2012 |
| 75 | Airheads (1994) - Feb 05, 2012 |
| 70 | The Mask (1994) - Feb 05, 2012 |
| 70 | Planet Terror (2007) - Feb 05, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |