![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
senorguinn | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2009
Location: Newport, RI, USA
|

| 40 | Wolf (1994) - Apr 07, 2009 |
| 90 | Gremlins (1984) - Apr 07, 2009 |
| 65 | Roxanne (1987) - Apr 07, 2009 |
| 65 | Waterworld (1995) - Apr 07, 2009 |
| 100 | Amélie (2001) - Apr 07, 2009 |
| 1 | Freddy's Dead: The Final Nightmare (1991) - Apr 07, 2009 |
| 20 | Walking Tall (2004) - Apr 07, 2009 |
| 80 | Adaptation. (2002) - Apr 07, 2009 |
| 70 | City Slickers (1991) - Apr 07, 2009 |
| 62 | Panic Room (2002) - Apr 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |