senorroboto

senorroboto
Film Freak - 536 Film Ratings
Member Since: 08 Aug 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 36% The Game (1997) - Rated 27 May 2020
72 17% The Grey (2012) - Rated 27 May 2020
85 54% Get Shorty (1995) - Rated 27 May 2020
85 54% The Shape of Water (2017) - Rated 27 May 2020
18 0% My Super Ex-Girlfriend (2006) - Rated 27 May 2020
78 27% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 27 May 2020
93 96% Cinema Paradiso (1988) - Rated 27 May 2020
75 22% Cloud Atlas (2012) - Rated 27 May 2020
86 63% 21 Jump Street (2012) - Rated 27 May 2020
95 98% RoboCop (1987) - Rated 27 May 2020