![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sensesfail | |
![]() |
Movie Buff - 179 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2006
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Fun with Dick and Jane (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Against the Ropes (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Ladder 49 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Animal (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Hellboy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Collateral (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Soul Plane (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Save the Last Dance (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Guess Who (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |