![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
seomoon5026 | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2009
Location: USA
|

| 79 | Léon: The Professional (1994) - Apr 07, 2009 |
| 79 | Meet the Parents (2000) - Apr 07, 2009 |
| 60 | Phone Booth (2003) - Apr 07, 2009 |
| 60 | Shakespeare in Love (1998) - Apr 07, 2009 |
| 50 | Charlie's Angels (2000) - Apr 07, 2009 |
| 90 | Closer (2004) - Apr 07, 2009 |
| 80 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Apr 07, 2009 |
| 80 | 12 Monkeys (1995) - Apr 07, 2009 |
| 89 | Beetlejuice (1988) - Apr 07, 2009 |
| 65 | Braveheart (1995) - Apr 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |