sepia

sepia
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2008
Location: Paris, France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 21% Lost in Translation (2003) - Rated 05 Sep 2008
90 42% Fight Club (1999) - Rated 05 Sep 2008
88 21% Dawn of the Dead (2004) - Rated 05 Sep 2008
88 21% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 05 Sep 2008
87 16% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 05 Sep 2008
96 86% Ratatouille (2007) - Rated 05 Sep 2008
94 71% Children of Men (2006) - Rated 05 Sep 2008
95 78% The Godfather (1972) - Rated 05 Sep 2008
93 66% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 05 Sep 2008
75 3% Music and Lyrics (2007) - Rated 05 Sep 2008