![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
september | |
![]() |
Movie Buff - 142 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2006
Location: USA
|

| 30 | Proof of Life (2000) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Napoleon Dynamite (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Pacifier (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Cellular (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Shanghai Knights (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | 50 First Dates (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Christmas with the Kranks (2004) - Aug 13, 2007 |
| 88 | March of the Penguins (2005) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Intolerable Cruelty (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |