![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
serah | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Vancouver, British Columbia, Canada
|

| 90 | City of God (2003) - Mar 07, 2012 |
| 90 | Inception (2010) - Mar 07, 2012 |
| 95 | WALL·E (2008) - Sep 19, 2010 |
| 65 | Star Trek: Nemesis (2002) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Star Trek (2009) - Sep 19, 2010 |
| 70 | The Hurt Locker (2009) - Sep 19, 2010 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Sep 19, 2010 |
| 90 | 300 (2007) - Sep 19, 2010 |
| 80 | The Dark Knight (2008) - Sep 19, 2010 |
| 40 | Avatar (2009) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |