![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
serencanis | |
![]() |
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2011
Location: Bath, Somerset, UK
|
|
Bio: Hello :) I\'m whacked out on poo brain.
| |

| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Nov 21, 2011 |
| 85 | Matilda (1996) - Nov 21, 2011 |
| 65 | Meet the Fockers (2004) - Nov 20, 2011 |
| 65 | Batman Begins (2005) - Nov 20, 2011 |
| 75 | Titanic (1997) - Nov 20, 2011 |
| 85 | X2: X-Men United (2003) - Nov 20, 2011 |
| 80 | Home Alone (1990) - Nov 20, 2011 |
| 90 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Nov 20, 2011 |
| 65 | Nacho Libre (2006) - Nov 20, 2011 |
| 80 | Napoleon Dynamite (2004) - Nov 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |