Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sergioafp
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Oct 19, 2008
Location: Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
67 Birthday Girl (2001) - Feb 07, 2009
87 Paris (2008) - Feb 04, 2009
91 Paris, je t'aime (2006) - Feb 04, 2009
83 The Village (2004) - Feb 02, 2009
1 The Da Vinci Code (2006) - Feb 02, 2009
93 Lost in Translation (2003) - Feb 02, 2009
97 V for Vendetta (2006) - Feb 02, 2009
75 Downfall (2004) - Feb 02, 2009
91 End of Days (1999) - Feb 02, 2009
64 Volver (2006) - Feb 02, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sergioafp. Why not go rank more films, then come back and check it out again?