![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sergiocamich | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Sep 6, 2010
Location: Argentina
|

| 70 | The Proposal (2009) - Sep 06, 2010 |
| 68 | Salt (2010) - Sep 06, 2010 |
| 68 | Man to Man (2005) - Sep 06, 2010 |
| 68 | Blindness (2008) - Sep 06, 2010 |
| 70 | Possession (2009) - Sep 06, 2010 |
| 70 | Braveheart (1995) - Sep 06, 2010 |
| 70 | Gladiator (2000) - Sep 06, 2010 |
| 58 | Ratatouille (2007) - Sep 06, 2010 |
| 72 | 2012 (2009) - Sep 06, 2010 |
| 71 | The Book of Eli (2010) - Sep 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |