![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
serkan | |
![]() |
Movie Buff - 252 Films Ranked
Member Since: Sep 29, 2008
Location: istanbul, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | The Ring Two (2005) - Aug 16, 2009 |
| 80 | Michael (1996) - Aug 16, 2009 |
| 85 | Lethal Weapon (1987) - Aug 16, 2009 |
| 84 | 12 Monkeys (1995) - Aug 16, 2009 |
| 86 | The Replacement Killers (1998) - Aug 16, 2009 |
| 85 | Bloodsport (1988) - Aug 16, 2009 |
| 86 | What Women Want (2000) - Aug 16, 2009 |
| 85 | Aliens (1986) - Aug 16, 2009 |
| 85 | Saw (2004) - Aug 16, 2009 |
| 88 | Eagle Eye (2008) - Aug 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |