Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sermiyan1
Flick Fan - 95 Films Ranked
Member Since: Oct 10, 2007
Location: istanbul, Turkey
Bio: movie lover,huge dvd collector,scifilm fan
Recent Rankings
99 Kasaba (1997) - Oct 10, 2007
98 Taxi Driver (1976) - Oct 10, 2007
96 D@bbe (2006) - Oct 10, 2007
Mini-Review: best Turkish horror film in Turkish cinema industry.Turkish producers learn how to make a good turkish horror with dabbe.also american movie pulse is the remake of D@bbe,not remake of kairo.
100 V for Vendetta (2006) - Oct 10, 2007
Mini-Review: one of the best move I've sen ever and ever.
80 Panic Room (2002) - Oct 10, 2007
80 Saw II (2005) - Oct 10, 2007
80 Training Day (2001) - Oct 10, 2007
100 The Sixth Sense (1999) - Oct 10, 2007
90 Finding Nemo (2003) - Oct 10, 2007
85 Total Recall (1990) - Oct 10, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sermiyan1. Why not go rank more films, then come back and check it out again?