![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
serogers02 | |
![]() |
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2009
Location: USA
|

| 15 | Snow Day (2000) - Oct 24, 2009 |
| 18 | Max Keeble's Big Move (2001) - Oct 24, 2009 |
| 32 | Wild Hogs (2007) - Oct 24, 2009 |
| 62 | Tuck Everlasting (2002) - Oct 24, 2009 |
| 72 | Santa Claus (1985) - Oct 24, 2009 |
| 51 | The Santa Clause 2 (2002) - Oct 24, 2009 |
| 43 | My Sister's Keeper (2009) - Oct 24, 2009 |
| 79 | The Parent Trap (1998) - Oct 24, 2009 |
| 11 | Rocky (1976) - Oct 24, 2009 |
| 26 | The Mighty Ducks (1992) - Oct 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |