![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sersemtavuk | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Dec 6, 2009
Location: İzmir, Turkey
|

| 85 | The Motorcycle Diaries (2004) - Feb 07, 2010 |
| 75 | The Bucket List (2007) - Feb 07, 2010 |
| 80 | Soul Kitchen (2009) - Jan 24, 2010 |
| 80 | Avatar (2009) - Jan 09, 2010 |
| 75 | The Mask (1994) - Dec 08, 2009 |
| 70 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Dec 08, 2009 |
| 60 | You've Got Mail (1998) - Dec 08, 2009 |
| 69 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Dec 06, 2009 |
| 10 | The Passion of the Christ (2004) - Dec 06, 2009 |
| 70 | Desu nôto (2006) - Dec 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |