![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
serverdude | |
![]() |
Movie Buff - 314 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2008
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 66 | Lost in Space (1998) - Jan 29, 2010 |
| 77 | Surrogates (2009) - Jan 29, 2010 |
| 78 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jan 29, 2010 |
| 76 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Jan 29, 2010 |
| 73 | Con Air (1997) - Jan 29, 2010 |
| 71 | Collateral (2004) - Jan 29, 2010 |
| 70 | Groundhog Day (1993) - Jan 29, 2010 |
| 81 | Casino Royale (2006) - Jan 29, 2010 |
| 50 | A Christmas Carol (2009) - Jan 29, 2010 |
| 76 | The Men Who Stare at Goats (2009) - Jan 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |