Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Movies I'm most looking...
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
servetsuvari
Movie Buff - 356 Films Ranked
Member Since: Oct 11, 2008
Location: istanbul, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Bio: utopic snow lover (((\'\'!\'\')))
Recent Rankings
95 A.I. Artificial Intelligence - Oct 11, 2008
70 War of the Worlds - Oct 11, 2008
45 Asansor - Oct 11, 2008
65 Beyza'nin kadinlari - Oct 11, 2008
50 Agir roman - Oct 11, 2008
25 O... Çocuklari - Oct 11, 2008
15 Çocuk - Oct 11, 2008
30 Polis - Oct 11, 2008
90 Distant - Oct 11, 2008
95 Climates - Oct 11, 2008
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with servetsuvari. Why not go rank more films, then come back and check it out again?