![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
seryum | |
![]() |
Movie Buff - 194 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2009
Location: Ankara, Turkey
|

| 90 | The Last Samurai (2003) - Oct 11, 2009 |
| 80 | Pearl Harbor (2001) - Oct 11, 2009 |
| 80 | Saw (2004) - Oct 11, 2009 |
| 90 | The Pianist (2002) - Oct 11, 2009 |
| 95 | Dead Poets Society (1989) - Oct 11, 2009 |
| 75 | Once Upon a Time in the West (1968) - Oct 11, 2009 |
| 85 | Mustafa hakkinda hersey (2004) - Oct 11, 2009 |
| 75 | Superman: The Movie (1978) - Oct 11, 2009 |
| 60 | 50 First Dates (2004) - Oct 11, 2009 |
| 60 | Swordfish (2001) - Oct 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |