Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
seth4u
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Germany
Recent Rankings
70 Batman Returns (1992) - Aug 18, 2009
78 The Abyss (1989) - Aug 18, 2009
95 American History X (1998) - Aug 18, 2009
76 300 (2007) - Aug 18, 2009
92 Sin City (2005) - Aug 18, 2009
70 X-Men (2000) - Aug 18, 2009
76 28 Weeks Later... (2007) - Aug 18, 2009
62 Blood Diamond (2006) - Aug 18, 2009
89 28 Days Later (2002) - Aug 18, 2009
92 Lord of War (2005) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with seth4u. Why not go rank more films, then come back and check it out again?