![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sethbaird | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: May 1, 2009
Location: USA
|

| 100 | Love Actually (2003) - May 01, 2009 |
| 77 | Hair (1979) - May 01, 2009 |
| 91 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - May 01, 2009 |
| 88 | Road Trip (2000) - May 01, 2009 |
| 77 | Home Alone (1990) - May 01, 2009 |
| 32 | Before Sunset (2004) - May 01, 2009 |
| 1 | Scary Movie 2 (2001) - May 01, 2009 |
| 31 | Eight Legged Freaks (2002) - May 01, 2009 |
| 57 | Back to the Future (1985) - May 01, 2009 |
| 52 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - May 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |