![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sethburt13 | |
![]() |
Movie Buff - 164 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2011
Location: USA
|

| 93 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 22, 2012 |
| 83 | The Girl with the Dragon Tattoo (2010) - Jan 22, 2012 |
| 46 | Blade Runner (1982) - Jan 22, 2012 |
| 92 | Charade (1963) - Oct 27, 2011 |
| 78 | Devil's Advocate (1997) - Oct 25, 2011 |
| 87 | Mary Poppins (1964) - Oct 25, 2011 |
| 88 | It's Kind of a Funny Story (2010) - Oct 25, 2011 |
| 87 | The Departed (2006) - Oct 25, 2011 |
| 82 | Homeward Bound: The Incredible Journey (1993) - Oct 25, 2011 |
| 68 | Due Date (2010) - Oct 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |