![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
setita | |
![]() |
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: May 29, 2009
Location: Spain
|

| 90 | Patch Adams (1998) - May 29, 2009 |
| 90 | The Rock (1996) - May 29, 2009 |
| 90 | Along Came Polly (2004) - May 29, 2009 |
| 0 | James and the Giant Peach (1996) - May 29, 2009 |
| 50 | American Pie 2 (2001) - May 29, 2009 |
| 0 | Batman (1966) - May 29, 2009 |
| 87 | The Green Mile (1999) - May 29, 2009 |
| 60 | Iron Man (2008) - May 29, 2009 |
| 80 | 12 Monkeys (1995) - May 29, 2009 |
| 50 | Conan the Barbarian (1982) - May 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |