![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
setzerlock | |
![]() |
Cinema Addict - 1057 Films Ranked
Member Since: Nov 11, 2007
Location: Sherwood, Arkansas, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Skulls (2000) - Nov 14, 2007 |
| 90 | They Live (1988) - Nov 14, 2007 |
| 90 | Enemy Mine (1985) - Nov 14, 2007 |
| 85 | FernGully: The Last Rainforest (1992) - Nov 14, 2007 |
| 75 | Good Burger (1997) - Nov 14, 2007 |
| 90 | Aladdin: The Return of Jafar (1994) - Nov 14, 2007 |
| 90 | Young Guns (1988) - Nov 14, 2007 |
| 85 | Parenthood (1989) - Nov 14, 2007 |
| 95 | The Ref (1994) - Nov 14, 2007 |
| 95 | Vampire Hunter D (2000) - Nov 14, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |