![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
seutonius | |
![]() |
Cinema Addict - 1068 Films Ranked
Member Since: Jul 8, 2010
Location: Stockholm, Sweden
|

| 72 | Fail-Safe (1964) - Aug 03, 2010 |
| 82 | Bad Day at Black Rock (1955) - Aug 03, 2010 |
| 68 | Mississippi Burning (1988) - Jul 14, 2010 |
| 54 | Beverly Hills Cop (1984) - Jul 14, 2010 |
| 49 | Armageddon (1998) - Jul 14, 2010 |
| 72 | Bowling for Columbine (2002) - Jul 14, 2010 |
| 42 | The Waterboy (1998) - Jul 14, 2010 |
| 67 | Breakdown (1997) - Jul 14, 2010 |
| 54 | Tin Cup (1996) - Jul 14, 2010 |
| 80 | Lone Star (1996) - Jul 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |